Spotkanie po 10 latach

6 października 2007 roku odbyło się spotkanie absolwentów Wydziału Elektrycznego Akademii Morskiej w Gdyni. Spotkanie to dotyczyło absolwentów kierunku Elektronika i Telekomunikacja, którzy studia na tym kierunku podjęli w 1992 roku.  Spotkanie rozpoczęło się w dziekanacie Wydziału Elektrycznego, gdzie gości przywitał mgr inż. Karol Korcz, Prodziekan Wydziału. Podczas tego sympatycznego spotkania po raz pierwszy wymieniono się wspomnieniami z lat studiów.

Będąc gośćmi Wydziału Elektrycznego byli studenci odwiedzili również laboratorium radiokomunikacji cyfrowej, gdzie wspominając czas studiów mogli zapoznać się z możliwościami tego laboratorium. Wizyta ta był okazją do wymiany własnych doświadczeń zawodowych, gdyż wszyscy Absolwenci obecnie w pracy zawodowej zajmują się nowoczesnymi technologiami informatycznymi i teleinformatycznymi. Następnie wszyscy udali się na pokład „Daru Młodzieży”, gdzie spotkali się z prof. dr hab. inż. Józefem Lisowskim, Rektorem Akademii Morskiej. Tam, w miłej atmosferze razem z Rektorem kontynuowano wymianę wspomnień.

Lista uczestników spotkania: Mariusz Grygo, Adam Jurkiewicz, Krzysztof Szczepański, Waldemar Berendt, Tomasz Grzegrzółka, Mirosław Biernat, Wojtek Kubacki, Rafał Cichocki, Paweł Stanisławski, Ireneusz Czarnowski, Jarosław Mrozek, Sławomir Kunze.

Podmiot udostępniający: 

UM w Gdyni

Wytworzył informację:

Rzecznik AMG
10.10.2007