Dzień otwarty

5 maja 2010
DZIEŃ OTWARTY  dla uczniów klas I i II
Szkół ponadgimnazjelnych

Wybierz się z nami w rejs do kariery.
Zostań studentem Akademii Morskiej w Gdyni

Przyjdź w godzinach od  9.00 do 14.00 a rozwiejemy Twoje wątpliwości, oprowadzimy po salach, laboratoriach, opowiemy o uczelni i warunkach rekrutacji, zaopatrzymy w niezbędne materiały i informacje, a  studenci opowiedzą o swoich doświadczeniach.  Z nami poszerzysz swoje horyzonty. Dzięki temu spotkaniu zapoznasz się ze szczegółami oferty dydaktycznej uczelni, spotkasz się ze swoimi przyszłymi wykładowcami, porozmawiasz z nimi o zasadach rekrutacji i programach zajęć. Przy okazji Dnia Otwartego poznasz różnorodne formy aktywności naukowej, sportowej oraz hobbistycznej oferowane przez Akademie Morska oraz studentów Naszej Uczelni.

Zapraszamy do zwiedzania symulatorów oraz laboratoriów znajdujących się na Wydziale Nawigacyjnym przy Alei Jana Pawła II 3./ Skwer Kościuszki /.

Przy ul. Morskiej czekają  sale i laboratoria trzech wydziałów, Wydziału Elektrycznego, Wydziału Mechanicznego oraz Wydziału Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa.

Serdecznie zapraszamy !

Biuro Promocji