Nasi mistrzowie

Student Wydziału Nawigacyjnego Akademii Morskiej w Gdyni Przemysław Okroy zdobył wraz z drużyną Mistrzostwo Polski Szkół Wyższych wśród akademii w trójboju siłowym oraz czwarte miejsce w punktacji generalnej wszystkich uczelni w Polsce. Indywidualnie w swojej kategorii wagowej 100 kg zdobył srebrny medal.

Studenci Wydziału Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa: Maciej Banaszkiewicz, Marcin Płocheć, Kamil Potoczny, Bartosz Samp oraz Krzysztof Siwiec zdobyli mistrzostwo Polski Szkół Wyższych w "Typie Akademie" w trójboju siłowym oraz czwarte miejsce w punktacji generalnej wszystkich uczelni w Polsce!

Ponadto indywidualnie w swoich kategoriach wagowych zdobyli: Krzysztof Siwiec - złoty medal, Kamil Potoczny - srebrny medal, Maciej Banaszkiewicz i Marcin Płocheć - brązowy medal a Bartosz Samp indywidualnie zajął czwarte miejsce.

Gratulujemy Naszym Mistrzom i życzymy dalszych sukcesów!!

Rzecznik AMG
26.06.2010