Zbiórka krwi

Podczas zbiórki krwi 14 października 2010 roku studenci Akademii Morskiej w Gdyni oddali 20,7 litrów krwi. Akcja zorganizowana przed budynkiem uczelni przez Koło Naukowe Grupa Młodych Menedżerów cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. O godzinie 10.00 przed ambulansem Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zebrała się spora grupa studentów chcąca ratować życie potrzebujących. Kolejka przyszłych dawców krwi z godziny na godzinę tylko się zwiększała, a personel ambulansu dawał z siebie wszystko aby obsłużyć jak najwięcej osób.

Była to już czwarta akcja zorganizowana przy uczelni przez KN GMM. Łącznie zebrano 77,85 litrów krwi. Kolejne akcje zaplanowane są na 16 listopada (wtorek) i 16 grudnia (czwartek). Już dziś zapraszamy na nie wszystkich studentów oraz pracowników uczelni.

Biuro Promocji
17.10.2010