IV Studenckie Spotkanie z Podróżnikami

Akademii Morskiej w Gdyni

zaprasza na

IV Studenckie Spotkanie z Podróżnikami

Podróże, poznawanie obcych kultur, nieznanych obyczajów, a przede wszystkim ciekawość Świata to właśnie to, co nas łączy…

Wszystkich Podróżników i Sympatyków zachęcamy do odbycia z nami IV już z kolei symbolicznej podróży do nieznanych zakątków Świata.

Tym razem przeniesiemy się do Nepalu, Syrii, Jordanii oraz na Bałkany. Ponadto podróżnicy zabiorą nas rowerem dookoła jeziora Titicaca. Wyruszymy również pieszo w trasę z południa na północ wyspy Haiti.

Spotkanie odbędzie się 17 listopada 2011 (czwartek) od godz. 17:00 w Klubie Studenckim Bukszpryt

Więcej informacji: http://nktih.wpit.am.gdynia.pl/

* WSTĘP WOLNY *

Program imprezy:

17:00 - 18:00 Marta Boińska: Nepalskie Himalaje - Królestwo Szerpów

18:05 - 19:00 Kacper Kadłubiski, Marek Klimowicz: Titicaca Cycle Expedition 2011

19:05 - 20:05 Rafał Król: Haiti

20:10 - 21:00 Anna Jackowska: Kobieta na motocyklu - Pocztówki z Bliskiego Wschodu i Bałkanów (możliwość zakupu książki wraz z autografem)

Serdecznie zapraszamy!!

Członkowie NKTiH