Maskotka Akademii Morskiej

Ruszył konkurs na projekt maskotki Akademii Morskiej. Mogą wziąć w nim udział wszyscy studenci AM. Prace można składać do 28 lutego 2011, a główna nagroda to 500zł.

Projekty graficzne  w formie wydruku o maksymalnym formacie A3 należy zgłaszać do Rektoratu ds. Kształcenia AM do końca lutego br. Konkurs będzie oceniało jury w skład, którego wejdą członkowie Komisji ds. Promocji AM. Jury wyłoni najlepszą pracę, która będzie wizytówką naszej Uczelni. Maskotka będzie wykorzystywana jako wizerunek Akademii przy różnego rodzaju kampaniach reklamowych oraz na wybranych materiałach promocyjnych.

Wszelką korespondencję oraz pytania dotyczące konkursu należy kierować drogą elektroniczną na adres: meatam.gdynia.pl.

W tytule wiadomości należy wpisać: "Maskotka Akademii Morskiej".

Załączniki:

Biuro Promocji