Prawo autorskie i jego tajemnice

Investin Sp. z o.o. oraz Partner Wydział Mechaniczny Akademii Morskiej w Gdyni zapraszają na:

SPOTKANIE Z PIOTREM WAGLOWSKIM
“Prawo autorskie i jego tajemnice”

Podczas spotkania ekspert Investin poruszy zagadnienia związane z prawem autorskim oraz aspekty ochrony praw wyłącznych.

Piotr Waglowski – prawnik, publicysta i webmaster, autor serwisu VaGla.pl Prawo i Internet. Dyrektor ds. koordynacji działań prawnych Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska i Przewodniczący Rady Fundacji Nowoczesna Polska. Konsultant, trener, wykładowca, autor publikacji dotyczących własności intelektualnej, w tym szczególnie praw autorskich i praw pokrewnych. W 1995 założył pierwszą w Internecie listę dyskusyjną na temat prawa w języku polskim, Członek Założyciel Internet Society Poland, wieloletni członek Rady Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji, Członek Rady Informatyzacji przy MSWiA pierwszej kadencji. Autor książki „Prawo w sieci. Zarys regulacji Internetu”.

Gdynia, 13 stycznia (czwartek) 2011, sala A13 Wydziału Mechanicznego Akademii Morskiej w Gdyni przy ul. Morskiej 81-87.

Spotkanie realizowane jest w ramach projektu „Metody ochrony własności intelektualnej. Działania popularyzatorskie” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, poddziałanie 5.4.2 PO Innowacyjna Gospodarka.

PROGRAM:
09.00 – 09.15 Potwierdzenie rejestracji
09.15 – 09.25  Przywitanie i wprowadzenie
09.25 – 10.20  Prezentacja
10.20 – 10.50  Dyskusja
10.50 – 11.20 Poczęstunek dla zarejestrowanych uczestników

UDZIAŁ BEZPŁATNY. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA.

Zapraszamy do rejestracji na spotkanie: www.investin.pl/seminaria (link is external)
Bliższych informacji udziela: Ewa Zborowska, 22 224 06 94, 606 288 163, e [dot] zborowskainvestin [dot] pl (link sends e-mail)

Rzecznik AMG
05.01.2011