Świąteczna akcja "Rozdajemy uśmiech"

Akcja rozpoczęła się 9 grudnia i trwać będzie tylko do 20 grudnia br. Bardzo prosimy o przynoszenie zabawek, pluszaków, słodyczy i artykułów szkolnych do szatni Akademii Morskiej, do specjalnie oznaczonego kartonu. Podarunki zostaną rozwiezione do świetlic, domów dziecka, itp. ośrodków, w dniach 22 i 23 grudnia br.

Z góry bardzo dziękujemy w imieniu swoim oraz dzieci, które w te święta zobaczą prezenty pod choinką. Nie bądźmy obojętni. Każdy nawet najmniejszy gest dobroci się liczy.

W akcji biorą udział Największe Uczelnie na Pomorzu, takie jak: Akademia Morska, Politechnika Gdańska, Uniwersytet Gdański, Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, Gdański Uniwersytet Medyczny i Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku.

Wynika z tego, że jesteśmy jedyną uczelnią z Gdyni biorącą w niej udział, dlatego nie możemy zawieść!

Biuro Promocji
10.12.2011