Konkurs na nadanie nowej nazwy jachtu Akademii Morskiej

Ośrodek Żeglarski AM wypełniając warunki umowy zakupu jachtu dla Akademii Morskiej, ogłasza konkurs na nadanie nowej nazwy jachtu. W konkursie mogą uczestniczyć wszyscy studenci oraz pracownicy naszej uczelni. Nagrodą za udział w konkursie jest udział w rejsie organizowanym w dniach 26 czerwca do 10 lipca 2012r. na trasie Gdynia – Stavanger lub w rejsie organizowanym w dniach 21 sierpnia do 06 września 012r. na trasie z Bergen do Gdyni. Zdobywca nagrody zostanie wylosowany spośród wszystkich osób biorących w konkursie. Swoje propozycję można składać wypełniając ankietę  konkursową znajdującą się na stronie internetowej Ośrodka Żeglarskiego AM www.ozam.pl w zakładce KONKURS.

Obecnie jacht nosi nazwę Garda. Jest to nowoczesny, dobrze wyposażony i zdolny do żeglugi w każdych warunkach pogodowych jacht typu Janmor 45. Na jachcie znajdują się: wygodne koje, przestronna mesa połączona z kambuzem, jest również łazienka z prysznicem. Z opisem jachtu oraz jego danymi technicznymi można zapoznać się na stronie internetowej Ośrodka Żeglarskiego AM http://www.ozam.pl/9101/107801.html.

Jacht został zakupiony w celu realizacji rejsów stażowo-szkoleniowych oraz szkoleń żeglarskich studentów naszej Uczelni. Dodatkowo jacht spełnia funkcje promocyjne oraz reprezentacyjne.

REGULAMIN KONKURSU:

1. W konkursie mogą brać udział studenci oraz pracownicy Akademii Morskiej w Gdyni.
  2. W celu wzięcia udziału w głosowaniu należy wypełnić formularz konkursowy znajdujący się na stronie internetowej Ośrodka Żeglarskiego AM.
  3. Proponowana nazwa jachtu powinna nawiązywać do tradycji Akademii Morskiej w Gdyni lub jej poprzedniczek (WSM, PSM)
  4. Proponowana nazwa powinna być jednoczłonowa i łatwa do wypowiedzenia
    w języku angielskim.
  5. Nazwa jachtu zostanie wybrana spośród tych propozycji, które nie są zajęte w Rejestrze Jachtów Morskich.
  6. Wyboru nazwy dokona komisja zatwierdzona przez JM Rektora AM.
  7. Głosować można do dnia 9 lutego 2012 godzina 12.00
  8. Wyboru nazwy oraz ogłoszenie zwycięzcy konkursu nastąpi najpóźniej do dnia 18 lutego 2012.

OZAM
25.01.2012