Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Akademii Morskiej w Gdyni

Akademia Morska w Gdyni po raz kolejny zagra podczas XX już Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 8 stycznia 2012 roku. Uczelnia przygotowała szereg atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Granie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Akademii Morskiej w Gdyni rozpocznie się już 5 stycznia 2012 roku o godz. 20.00 w Klubie Studenckim „Bukszpryt”, gdzie każdy chętny będzie sprawdzić swoje wokalne umiejętności podczas „Karaoke”.

Natomiast w dniu Wielkiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, 8 stycznia 2011 roku w godz. 10.00 – 16.00  zapraszamy do zwiedzania trzymasztowej fregaty Akademii Morskiej w Gdyni, „Daru Młodzieży” (zacumowanego przy Nabrzeżu Pomorskim vis a vis Akwarium Gdyńskiego). Nasi studenci opowiedzą o statku, dalekich podróżach i życiu na morzu.

Na Wydziale Nawigacyjnym (link is external) Akademii Morskiej otwarte będą dla zwiedzających najnowocześniejsze symulatory (link is external), w tym symulator mostka nawigacyjnego, dzięki któremu każdy będzie mógł stanąć za sterami statku i poczuć się niczym prawdziwy kapitan.

Pasjonaci dalekich, morskich podróży będą mogli wylicytować na aukcjach internetowych Allegro.pl dwutygodniowy rejs żaglowcem Akademii Morskiej w Gdyni „Darem Młodzieży” oraz kilkugodzinne rejsy po Zatoce Gdańskiej statkiem naukowo – badawczym „Horyzont II” oraz wykonaną przez studentów Wydziału Mechanicznego kotwicę.

Zapraszamy również do odwiedzenia strony internetowej Biura Promocji: http://promocja.am.gdynia.pl.

Pieniądze uzyskane podczas zbiórki w całości będą przeznaczone na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

SERDECZENIE ZAPRASZAMY

Biuro Promocji