AMG dla WOŚP 2013

Akademia Morska w Gdyni zagra podczas XXI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 13 stycznia 2013 roku w godz. 12:00-16:00 gramy z pompą! Dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów.

Program Akademii Morskiej w Gdyni w ramach XXI Finału WOŚP

13.01.2013 /niedziela/:
godz. 12:00 – 16:00

• zwiedzanie trzymasztowej fregaty Akademii Morskiej w Gdyni „Daru Młodzieży” /zacumowanego przy Nabrzeżu Pomorskim vis a vis Akwarium Gdyńskiego/;
  • pokazy w najnowocześniejszym w Polsce, zmodernizowanym w 2011 roku, Planetarium im. Antoniego Ledóchowskiego– seanse przeprowadzane będą o pełnych godzinach /budynek Wydziału Nawigacyjnego Akademii Morskiej w Gdyni, al. Jana Pawła II 3/.

Pasjonatów dalekich, morskich podróży zapraszamy do licytacji:

Specjalnie z okazji XXI Finału pracownicy warsztatów i studenci Wydziału Mechanicznego wykonali koło sterowe, którą będzie można wylicytować podczas Wielkiej Orkiestrowej Licytacji w Teatrze Miejskim im. Witolda Gombrowicza.

Więcej informacji nt. wydarzeń, na które zaprasza Akademia Morska w Gdyni w ramach XXI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można uzyskać na Facebooku.

Pieniądze uzyskane podczas zbiórki w całości będą przeznaczone na Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wszystkie aukcje Akademii Morskiej w Gdyni dostępne są tutaj

Zapraszamy !!!