Akademia Morska w Gdyni laureatem Nagrody Primus Innovatorum

Dnia 2 grudnia 2013 roku, decyzją Kapituły Konkursowej Fundacji CATI, przyznano Akademii Morskiej w Gdyni nagrodę Primus Innovatorum  (Transport Logistyka i Infrastruktura) za aktywną działalność w promowaniu innowacji i edukacji w tych dziedzinach.

Nagroda została wręczona w czasie II Forum Innowacji Transportowych, które  odbyło się w Warszawie w dniach 5- 6 grudnia 2013 roku. W imieniu uczelni odebrały ją dr Joanna Miklińska oraz mgr Karolina Gwarda z Katedry Logistyki i Systemów Transportowych.

Przyznana nagroda jest wyróżnieniem działań podjętych na rzecz budowy na Wydziale WPiT nowego kierunku studiów „Innowacyjna Gospodarka” oraz tworzenia w jego ramach specjalności „Innowacyjne Systemy Transportowe i Logistyczne”.

Więcej informacji na stronie: www.cati.org.pl

Magdalena Klopott
09.12.2013