95 Gdyńskie Urodziny Niepodległej z udziałem AMG

AMG

11 listopada br. studenci i pracownicy naszej Uczelni uczestniczyli w gdyńskich obchodach 95-tej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Jednym z głównych akcentów obchodów była barwna i wesoła Parada Niepodległości, której uczestnicy przeszli trasą, od Placu Konstytucji, ul. 10 Lutego, aż pod Płytę Marynarza Polskiego na Skwerze Kościuszki, gdzie miały miejsce oficjalne uroczystości z udziałem władz miasta.

W szyku uformowanym przez Akademię Morską w Gdyni nie zabrakło uczelnianych maskotek, łodzi ze statku szkolnego „Dar Młodzieży” oraz kolorowych balonów z logo Uczelni. Niebywałą atrakcją okazał się motor elektryczny.

Wyrażamy serdeczne podziękowania władzom i pracownikom Uczelni, kołom naukowym, wszystkim studentom, dr inż. Andrzejowi Łebkowskiemu. Szczególne podziękowania należą się dr inż. Andrzejowi Szklarskiemu i całemu Ośrodkowi Żeglarskiemu.

Uczestnictwo Akademii Morskiej w Gdyńskiej Paradzie Niepodległości jest niebywałą okazją do promocji wizerunku naszej Uczelni, jako instytucji przyjaznej lokalnej aktywności.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć galerii zdjęć na Facebook’u oraz na stronie Wydziału Nawigacyjnego.

AMG
AMG

AMG

AMG
AMG

AMG

AMG
AMG

AMG

AMG
AMG

AMG

AMG
AMG
AMG
AMG

Podmiot udostępniający: 

UMG Zespół ds Promocji

Wytworzył informację:

M. Bergańska
12.11.2013