Student Maritime Conference 2013

Członkowie Koła Naukowego Transportu i Logistyki TRANSLOG mają zaszczyt zaprosić na konferencję naukową Student Maritime Conference 2013, która jest jednym z największych wydarzeń akademickiej branży TSL w Polsce.

Pomysł, który zrodził się w 2008 r., corocznie jest rozwijany i tak oto planując jubileuszową V edycję, mamy przyjemność ogłosić, iż konferencja cieszy się w środowisku akademickim wielkim uznaniem, a studenci już od października dopytują o szczegóły kolejnej edycji. Dzięki współpracy z wieloma mediami oraz firmami, czy też organizacją rejsu (który jest częścią konferencji) na linii Gdynia-Karlskrona, konferencja nabiera, z roku na rok, coraz większego prestiżu.

W tym roku Maritime Conference 2013 odbywa się w dniach 21.04 - 23.04.2013 roku. Tematem przewodnim tegorocznego konkursu są "Innowacje w infrastrukturze logistycznej". Pierwszego dnia konferencji, który odbędzie się w budynku Wydziału Nawigacyjnego Akademii Morskiej w Gdyni, podczas którego będziemy mogli dowiedzieć się od finalistów konkursu o nowoczesnych rozwiązaniach logistycznych z zakresu logistyki morskiej, lądowej czy też lotniczej. Dodatkowo wystąpią prelegenci takich firm jak PCC Intermodal. Uwiecznieniem dnia będzie całonocna podróż do Szwecji na pokładzie promu STENA LINE. Drugi dzień poświęcony będzie poznawaniu kultury i zabytków Karlskrony – partnerskiego miasta Gdyni. W czasie nocnego powrotu do Gdyni, organizatorzy zapewnią zabawy logistyczne, kończące całą konferencję.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w tym niezwykłym wydarzeniu zapraszamy na stronę KNTiL TRANSLOG: translog.wpit.am.gdynia.pl, na której można znaleźć wszystkie szczegółowe informacje.

Zgłoszenia na adres: kntil.translogatgmail.com

Zapraszamy !!!