AMG zagra podczas 22. Finału WOŚP!

Akademia Morska w Gdyni (AMG) zagra podczas 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP). 12 stycznia 2014 roku w godz. 12:00 - 17:00 gramy z pompą! Na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

Program Akademii Morskiej w Gdyni w ramach XXII Finału WOŚP

12.01.2014 /niedziela/ w godz. 12:00 – 17:00 /budynek Wydziału Nawigacyjnego Akademii Morskiej w Gdyni, al. Jana Pawła II 3/:

Zapraszamy również do zwiedzania trzymasztowej fregaty Akademii Morskiej w Gdyni „Daru Młodzieży” /zacumowanego przy Nabrzeżu Pomorskim vis a vis Akwarium Gdyńskiego/. Zwiedzanie możliwe będzie w dniu 12.01.2014 r. od godz. 13:00 do godz. 16:00.

Specjalnie z okazji 22. Finału WOŚP studenci i pracownicy Wydziału Mechanicznego wykonali niezwykłe, orkiestrowe świeczniki, które wraz z kalendarzami i uczelnianymi upominkami licytowane będą na aukcjach internetowych Allegro prowadzonych przez Sztab GdyniadlaOrkiestry działający przy YMCA Gdynia. Aukcje dostępne są na specjalnym profilu WOŚP: aukcje.wosp.org.pl.

Upominki AMG przeznaczone na licytacje.

Uczestnicy Wielkiej Orkiestrowej Licytacji w Teatrze Miejskim im. Witolda Gombrowicza w Gdyni prócz upominków reklamowych przekazanych przez Uczelnię (koszulki, czapki, pendrive, kubki termiczne) będą mieli okazję wylicytować wyjątkowy kalendarz ścienny Akademii Morskiej w Gdyni.

Więcej informacji nt. wydarzeń, na które zapraszamy w ramach 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można uzyskać na Facebook ’u

Pieniądze zebrane podczas zbiórki w całości przeznaczone będą na Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Przekazane przez nas upominki można licytować tutaj...

Strony, które polecamy:
www.gdyniaworkiestrze.pl