Konkurs ofert na wynajem

Akademia Morska w Gdyni ogłasza konkurs ofert na wynajem dwóch kompleksów  pomieszczeń (lokali użytkowych) usytuowanych w budynku Studenckiego Domu Marynarza nr 2 (domu studenckiego)  przy ul. Sędzickiego 19 w Gdyni.

W konkursie brane będą pod uwagę następujące kryteria:
1) wysokość miesięcznego czynszu najmu,
2) charakter prowadzonej działalności,
3) wysokość nakładów na remont i modernizację pomieszczeń i otoczenia,
4) propozycja estetyki (wystroju) pomieszczeń,
5) doświadczenie i referencje najemcy w zakresie prowadzenia działalności wyszczególnionej
    w pkt 2.

Prowadzona działalność nie może być uciążliwa dla otoczenia, z uwzględnieniem konieczności przestrzegania ciszy nocnej.

Preferowane będą oferty zawierające propozycje długofalowe, na minimum 3 lata.
Komisja weźmie również pod uwagę wiarygodność finansową oferenta.

Dane podstawowe

1) budynek     - o zmiennej ilości kondygnacji (od 4 do 9), usytuowany bezpośrednio przy plaży miejskiej,
2) pomieszczenia - pomieszczenia kompleksu nr I znajdują się na parterze i posiadają łączną powierzchnię około 200 m2, wysokość – 2,65 m,
- pomieszcenia kompleksu nr II o łącznej powierzchni około 400 m2 znajdują się na drugiej kondygnacji (pierwotnie w pomieszczeniachmieściła się stołówka studencka), wysokość – 2,65 m,
3) instalacje     - elektryczna, wod. – kan., telefoniczna oraz centralne ogrzewanie.

Istnieje również możliwość oddania w najem dodatkowych pomieszczeń o łącznej powierzchni około 200 m2, sąsiadujących bezpośrednio z kompleksem nr II oraz uzgodnioną powierzchnię gruntu na ewentualny ogródek.

Przdewiduje się zmianę zagospodarowania terenu pomiędzy budynkiem a Bulwarem Nadmorskim.

Przedmioty najmu można oglądać od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 14:00, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z Panem Michałem Maczulskim – tel. 58 6901 841
lub 58 6901 821 (centrala).

Oferty w zamkniętych kopertach należy składać do godz. 10:00 dnia 28 lutego 2014 r. w sekretariacie Kanclerza Akademii Morskiej w Gdyni lub korespondencyjnie na adres Akademia Morska w Gdyni, 81-225 ul. Morska 81-87 (obowiązuje termin wpływu do sekretariatu).

O.Kucevič
27.01.2014