23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Akademia Morska w Gdyni (AMG) zagra podczas 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już 11 stycznia 2015 roku w godz. 12:00 - 16:00 gramy z pompą! Dla podtrzymania  wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów.

Program Akademii Morskiej w Gdyni w ramach 23. Finału WOŚP

11.01.2015 /niedziela/ w godz. 12:00 – 16:00 /budynek Wydziału Nawigacyjnego Akademii Morskiej w Gdyni, al. Jana Pawła II 3/:

​​W godz. 12:00 – 15:00 udostępniony dla zwiedzających zostanie również nasz statek szkolny Dar Młodzieży /miejsce cumowania vis-a-vis Akwarium Gdyńskiego/.

Uczestnicy Wielkiej Orkiestrowej Licytacji w Teatrze Miejskim im. Witolda Gombrowicza w Gdyni prócz upominków reklamowych przekazanych przez Uczelnię /czapki, notesy, długopisy, wizytowniki/ będą mieli okazję wylicytować wyjątkowy kalendarz ścienny Akademii Morskiej w Gdyni.

W ramach 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy studenci i pracownicy Wydziału Mechanicznego wykonali niezwykły, orkiestrowy, morski wiatrowskaz, który również będzie można licytować podczas Wielkiej Orkiestrowej Licytacji w Teatrze Miejskim w Gdyni. Start licytacji o godz. 18:00.

Prawda, że zapowiada się niezwykłe wydarzenie? Dodatkowo dla miłośników sportu polecamy naszą internetową aukcję Allegro na której możecie licytować zestaw sportowy w skład którego wchodzą: sakwa rowerowa, bluza z logo Daru Młodzieży, czapka z daszkiem, samozaciskowa opaska odblaskowa, brelok pływak. Link do aukcji:http://aukcje.wosp.org.pl/akademia-morska-w-gdyni-....

Pieniądze zebrane podczas zbiórki w całości przeznaczone będą na Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zapraszamy !!

Upominki przeznaczone na licytację internetową Allegro

Upominki przeznaczone na licytację

Wiatrowskaz wykonany przez studentów i pracowników Wydziału Mechanicznego