Trwa rekrutacja na studia w AMG

Rekrutacja na studia

Wybierz zawód z przyszłością! Zostań studentem AMG!

4 Wydziały, 7 Kierunków i 34 Specjalności

Od 4 maja 2015 roku kandydaci na studia w Akademii Morskiej w Gdyni (AMG) mogą przystąpić do pierwszego etapu rekrutacji, którym jest dokonanie zgłoszenia elektronicznego. Każda osoba zamierzająca podjąć studia w AMG powinna wejść na stronę internetową Systemu Elektronicznej Rekrutacji (www.rekrutacja.am.gdynia.pl), założyć konto kandydata i wypełnić wszystkie wymagane pola formularza. Przewodnik po Systemie Elektronicznej Rekrutacji znajduje się na stronie internetowej dla kandydatów (www.am.gdynia.pl/IRK). Zanim rozpoczniesz proces rejestracji zapoznaj się z wszystkimi informacjami dotyczącymi rekrutacji. Informacje dostępne są tutaj.

Przyjmowanie dokumentów rozpoczęło się 15 czerwca i potrwa do 14 lipca 2015 roku. Ogłoszenie wstępnych wyników rekrutacji nastąpi w dniu 16 lipca 2015 roku. Podczas rekrutacji kandydaci mogą składać aplikacje na:

1. Wydział Elektryczny:

​2. Wydział Mechaniczny

​3. Wydział Nawigacyjny:

4. Wydział Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa:

Wszystkie osoby zainteresowane studiami w Akademii Morskiej w Gdyni zapraszamy do odwiedzin działu "Dla kandydatów" w którym znajdują się m.in. informacje na temat zasad rekrutacjiterminów i godzin przyjmowania dokumentówKomisje Rekrutacyjne z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące rekrutacji i oferty edukacyjnej.

Serdecznie zapraszamy!

UMG Zespół ds Promocji