I Festyn Sportowy o Puchar JM Rektora AMG - 30.05.2017 r.

I Festyn Sportowy

Rektor Akademii Morskiej w Gdyni zaprasza wszystkich na I Festyn Sportowy o Puchar JM Rektora AMG, który odbędzie się w dniu 30 maja 2017 roku (wtorek) od godz. 12:00 na terenie obiektów sportowych Akademii Morskiej w Gdyni.

W związku z organizacją I Festynu Sportowego o Puchar JM Rektora Akademii Morskiej w Gdyni prof. dr hab. inż. Janusz Zarębski – Rektor AMG ogłasza w dniu 30 maja 2017 roku (wtorek) od godz. 12:00 godziny wolne od zajęć dydaktycznych (godziny Rektorskie).

Podczas Festynu zostaną rozegrane następujące dyscypliny:

• rzut oszczepem,
  • podciąganie na drążku,
  • siłowanie na rękę,
  • ergometry wioślarskie,
  • przeciąganie liny,
  • bumper ball,
  • zawody łucznicze – Vip
  • gra w bule – Vip

Rywalizować będą ze sobą drużyny wydziałowe. Zapisy do drużyn wydziałowych prowadzone były do dnia 23.05.2017 r. Dla wszystkich uczestników konkurencji sportowych przewidziane są nagrody.

Studenci proszeni są o zabranie ze sobą legitymacji studenckich, które będą uprawniały do wejścia na teren Festynu.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem I Festynu Sportowego o Puchar JM Rektora AMG. Regulamin dostępny jest w załączniku.

Zapraszamy do udziału w festynie, kibicowania drużynom i wspólnej zabawy!

Załączniki:

Festyn Sportowy AMG