Spotkanie opłatkowe Kół Naukowych UMG

Grudzień to czas świątecznych spotkań integrujących nie tylko pracowników, ale też i studentów. To właśnie z inicjatywy przedstawicieli Kół Naukowych Uniwersytetu Morskiego w Gdyni oraz Ojca Ewarda Pracza – Duszpasterza Ludzi Morza odbyło się, tradycyjne już, spotkanie opłatkowe Kół Naukowych UMG w Klubie Duszpasterstwa Ludzi Morza Stella Maris w Gdyni.

W spotkaniu uczestniczyły władze Uczelni, a także opiekunowie i delegacje większości Kół Naukowych.

To coroczne spotkanie opłatkowe jest wspaniałą okazją do wspólnej rozmowy i integracji przy śpiewaniu kolęd. Umożliwia również zapoznanie się z dotychczasowymi osiągnięciami, wyróżnieniami a także dalszymi planami działalności naukowej Kół Naukowych Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.

UMG Zespół ds Promocji

M. Zajk