Nowa odsłona Strefy Studenta w Bibliotece Głównej UMG

Od 1 października 2020 r. serdecznie zapraszamy Studentów UMG do nowej „Strefy Studenta” mieszczącej się w Bibliotece Głównej.

Proponujemy wygodne miejsce do pracy indywidualnej i grupowej, rozmów i spotkań, czytania literatury oraz wypicia kawy lub herbaty. Na potrzeby wspólnych spotkań i otwartych prezentacji udostępniamy również sprzęt multimedialny, skanery i komputery.

Mamy nadzieję, że „Strefa Studenta” będzie dla Państwa dobrym miejscem do studiowania, rekreacji i nowych inspiracji!

Podziękowania

Kilkumiesięczny projekt, intensywnie realizowany, wymagał zaangażowania wielu osób. Pragnę podziękować Panu Profesorowi Ireneuszowi Czarnowskiemu - pomysłodawcy i inicjatorowi utworzenia Strefy Studenta w Bibliotece UMG, Panu Profesorowi Januszowi Zarębskiemu, który jako rektor przyznał fundusze na ten cel, Panu Grzegorzowi Muszyńskiemu - współprojektantowi przestrzeni, Panu Kanclerzowi Filipowi Malacie za nadzór finansowo-merytoryczny, Panom z ekipy remontowo-elektrycznej za cierpliwość i starannie wykonane prace, Koleżankom z Biblioteki - wspierającym w pomysłach i realizacji oraz Wszystkim, którzy życzliwym okiem spoglądają na efekt tej pracy.

Joanna Krzywonos
dyrektor Biblioteki Głównej UMG