Sukcesy sportowe w Lekkiej Atletyce

37.PZLA Mistrzostwa Polski U 23  - Agnieszka Kaszuba. fot. Michał Lauda

Akademickie Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce – wrzesień 2020 rok

W dniach 13 – 16 września 2020 roku w Łodzi odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce, podczas których Agnieszka Kaszuba – studentka Wydziału Nawigacyjnego naszej Uczelni wywalczyła złoty medal i tytuł Akademickiej Mistrzyni Polski w skoku o tyczce z wynikiem 3,90 m.

37. PZLA Mistrzostwa Polski U 23  - 2020 rok

W dniu 4 września 2020 roku w Białej Podlaskiej odbyły się 37. PZLA Mistrzostwa Polski U23, w których studentka Wydziału Nawigacyjnego naszej Uczelni – Agnieszka Kaszuba wywalczyła złoty medal w skoku o tyczce z wynikiem 4.00 m.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

37.PZLA Mistrzostwa Polski U 23  - Agnieszka Kaszuba. fot. Michał Lauda
Agnieszka Kaszuba podczas Akademickich Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. fot. Tomasz Kaszuba

D. Wiśniewska