Uniwersytet Morski grał dla 28. Finału WOŚP

„Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej” - takie hasło przyświecało tegorocznemu Finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Do wielkiego grania dla WOŚP włączyli się również pracownicy i studenci Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, którzy przygotowali w budynku Wydziału Nawigacyjnego szereg atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Zbiórka pieniędzy trwała od godz. 12:00 do godz. 16:00.

Największym zainteresowaniem wśród osób odwiedzających Wydział cieszyły się pokazy w Planetarium im. Antoniego Ledóchowskiego, które pod okiem Pana mgr Marka Szczepańskiego przeprowadzane były przez studentów Wydziału Nawigacyjnego. W seansach uczestniczyło ponad 300 osób. Otwarty dla zwiedzających był również Symulator Manewrowy i najnowocześniejszy Symulator Radarowo - Nawigacyjny.

W budynku Wydziału Nawigacyjnego, za sprawą Sztabu GdyniadlaOrkiestry, na odwiedzających czekał również sklepik z gadżetami WOŚP i "Akademia Wellnes", która dokonywała pomiaru tkanki tłuszczowej na urządzeniu OMRON i wadze tradycyjnej.

Podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w budynku Wydziału Nawigacyjnego do puszek zebraliśmy 3500 złotych. Dziękujemy!

Tradycyjnie, do wielkiego grania włączyli się również pracownicy i studenci Wydziału Mechanicznego, którzy wykonali niezwykłą, marynistyczną lampę wylicytowaną za 900 złotych podczas Wielkiej Orkiestrowej Licytacji w Teatrze Miejskim im. Witolda Gombrowicza w Gdyni. Studenci licytowali również wyjątkowe zdjęcie Daru Młodzieży wykonane przez Piotra Lewandowskiego, które w pakiecie ze zwiedzaniem żaglowca zostało sprzedane za 2000 złotych.

Upominki od Uniwersytetu Morskiego w Gdyni licytowane są nadal na aukcjach internetowych Allegro prowadzonych przez Sztab GdyniadlaOrkiestry działający przy YMCA Gdynia:

Pieniądze zebrane podczas zbiórki w całości przeznaczone będą na Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dziękujemy studentom i pracownikom Wydziału Nawigacyjnego za pomoc i organizację 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w budynku Wydziału Nawigacyjnego, a także studentom Uniwersytetu Morskiego oraz pracownikom Wydziału Mechanicznego za niezwykłą lampę i stojak na wino, które wykonane zostały z okazji 28. Finału WOŚP.

Jesteście wspaniali! Do zobaczenia za rok podczas 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Zapraszamy również do zapoznania się z relacją z wydarzenia na stronie Gdyni. 

Podmiot udostępniający: 

UMG Biuro ds. Marketingu​

Wytworzył informację:

M. Zajk
16.01.2020
Wprowadzenie:
M. Zajk 16.01.2020
Ostatnia modyfikacja:
M. Zajk 16.01.2020