Nowy termin i formuła Szkoły Letniej

Informujemy, że w związku z ograniczeniami pandemii Covid-19 podjęliśmy decyzję o zmianie formuły wydarzenia i przygotowaniu Szkoły „Zarządzanie Obsługą Rejsów Wycieczkowych" w wersji online.

Szkoła letnia dedykowana studentom Uniwersytetu Morskiego w Gdyni odbędzie się na przełomie października i listopada br. w formule popołudniowych spotkań na platformie internetowej.

Wydarzenie obejmujące prelekcje, warsztaty oraz wirtualne wizyty studyjne realizowane jest w ramach międzynarodowego projektu JOHANNA.

Zajęcia prowadzone przez międzynarodowy zespół wykładowców oraz ekspertów branżowych pozwolą na:

• poznanie specyfiki obsługi sektora rejsów wycieczkowych

• wymagań stawianych przez armatorów statków cruise.

Szczególnie ważną jest tutaj oferta turystyczna miast i regionów docelowych, mogąca przyciągnąć potencjalnych turystów.

Niebawem przekażemy więcej szczegółów dotyczących wydarzenia.

Zespół JOHANNA

M. Agholor