praktyki w II Urzędzie Skarbowym w Gdyni

Drugi Urząd Skarbowy w Gdyni
ul. Hutnicza 25, 81-061 Gdynia

Naczelnik Drugiego Urzędu Skarbowego w Gdyni zaprasza do odbycia bezpłatnych praktyk studenckich.

Miejsce odbywania praktyk: Drugi Urząd Skarbowy w Gdyni, ul. Hutnicza 25, 81-061 Gdynia

Stanowisko: pracownik administracyjny – referent

Wymagania: rzetelność w wykonywaniu zleconych zadań, systematyczność, komunikatywność, dobra organizacja pracy.

Termin odbywania praktyk: od 3 tygodni do 6 miesięcy

W trakcie odbywania praktyk studenci zapoznają się ze strukturą organizacyjną urzędu, mechanizmem obiegu dokumentów, poznają formularze deklaracji i zeznań podatkowych oraz terminy ich składania, nabędą wiedzę w zakresie postępowań egzekucyjnych, wierzycielskich
i podatkowych. Do zadań praktykantów – w zależności od czasu trwania praktyki - będą należeć między innymi: wykonywanie czynności kancelaryjnych i biurowych, obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej tworzenie pism w zakresie prawa podatkowego.

Praktyki będą służyć pogłębianiu i rozszerzaniu umiejętności w zakresie wykonywanych zadań w administracji skarbowej, obiegu dokumentów oraz przepisów prawa podatkowego. Uzyskana wiedza i doświadczenie będą przydatne w przyszłej pracy zawodowej.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: teresa.wenderholmatmf.gov.pl

Telefon osoby do kontaktu: Teresa Wenderholm, tel. 58-765-48-80

E.Augustyniak