Spedytor

Prężnie rozrastający się projekt firmy P.H.U. Wilczyński, która nieprzerwanie od 26 lat stawia czoła wyzwaniom związanym z organizacją transportu, poszukuje spedytorów do współpracy. W naszym zespole mamy miejsce oraz czas na szkolenie dla osób bez doświadczenia w branży TSL oraz dla tych doświadczonych. Posiadamy liczne rozwiązania automatyzujące pracę spedytora od momentu pozyskania ładunku od klienta, do momentu sprzedaży i realizacji usługi. Pracujemy stacjonarnie w kilku lokalizacjach w Polsce oraz zdalnie, wychodząc naprzeciw wymaganiom narzuconym przez rynek pracy w czasach pandemii. W praktyce stosujemy elementy Turkusowego Zarządzania. Odrzucamy ramowe zasady struktury kierowniczej, wydawania poleceń, współzawodnictwa. Opieramy się na partnerstwie i współpracy. Nasi spedytorzy mają za zadanie : - nawiązywać oraz pielęgnować relacje z klientami, - pozyskiwać frachty kanałem telefonicznym oraz internetowym, - uczestniczyć w sprzedaży pozyskanych ofert, - prowadzić dokumentację oraz statystykę efektów własnej pracy.

Naszych spedytorów cechuje : - znajomość języka angielskiego/niemieckiego w stopniu komunikatywnym*, - umiejętność biegłej obsługi komputera oraz środowiska internetu, - wysoka kultura osobista, - sumienność i punktualność. Dodatkowe atuty spedytora to : -znajomość innych języków obcych, -doświadczenie w pracy w call center, marketingu, windykacji, spedycji oraz handlu, -status studenta.

Czego przyszły spedytor powinien od nas oczekiwać ?

1. Solidnego wynagrodzenia początkowego, które, suplementowane premią uzależnioną od rezultatów, zaowocuje w pełnowartościową wypłatę.

2. Dodatkowych premii świątecznych oraz wakacyjnych.

3. Dostosowania grafiku pracy do indywidualnych potrzeb.

4. Możliwości pracy zdalnej po przeszkoleniu.

5. Perspektywy rozwoju, w tym możliwości szkolenia nowych ludzi.

6. Służbowego Laptopa oraz telefonu.

7. Możliwości wyboru rodzaju umowy.

8. Transparentnego sposobu rozliczania (wynagrodzenie przelewane na konto)

 

Jak aplikować? Wystarczy przesłać nam swoje CV ze zdjęciem wraz z listem motywacyjnym na adres miroslawilczynskiatgmail.com

Pliki powinny zostać przesłane w formacie PDF. *Do określenia poziomu języka można używać skali : Common European Framework of Reference. 

Podmiot udostępniający: 

UM w Gdyni

Wytworzył informację:

bks
20.04.2021
Wprowadzenie:
BKS 20.04.2021
Ostatnia modyfikacja:
BKS 20.04.2021