Godziny rektorskie na Dzień Sportu UMG 2022

W środę, 25 maja 2022 roku o godzinie 12:00 rozpocznie się międzywydziałowa spartakiada realizowana w ramach Dnia Sportu Uniwersytetu Morskiego w Gdyni 2022. W związku z wydarzeniem, JM Rektor UMG prof. dr hab. inż. kpt. ż.w. Adam Weintrit ogłosił godziny rektorskie tego dnia od 12:00 do 16:00. Dla studentów i pracowników Wydziału Nawigacyjnego - od 11:00 do 16:00.

Impreza rozegrana zostanie na boisku sportowym na terenie kampusu Uniwersytetu. Wezmą w niej udział studenci i pracownicy UMG reprezentujący wydziały Uczelni, jej administrację oraz Instytut Morski.

Rozegranych zostanie 10 konkurencji, których wyniki zdecydują o klasyfikacji ogólnej.

Po zakończeniu rywalizacji i ogłoszeniu wyników, zapraszamy wszystkich uczestników na poczęstunek.

Konkurencje Dnia Sportu UMG 2022:

1. Narty zespołowe
  2. Z koca na koc