Irene Rosberg z tytułem Kobiety Roku Spedycji Morskiej

Irene Rosberg już po raz drugi uzyskała tytuł Kobiety Roku Spedycji Morskiej w prestiżowym ranking portalu All About Shipping. Irene Rosberg jest Dyrektorem Programu MBA in Shipping  and Logistics – znanego na całym świecie Blue MBA – prowadzonego przez Copenhagen Business School.

Pani Irene Rosberg jest także członkiem Rady Programowej studiów Executive Offshore Wind MBA prowadzonych przez Centrum Morskiej Energetyki Wiatrowej Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.

"Jesteśmy dumni, że możemy korzystać z udziału Pani Rosberg w kształtowaniu programu Executive Offshore Wind MBA. Jej doświadczenie i rekomendacje są niezwykle cenne dla zapewnienia wyjątkowej jakości studiów i ich praktycznej wartości dla sektora Offshore Wind" – powiedział Andrzej Popadiuk, Dyrektor Centrum Morskiej Energetyki Wiatrowej UMG.

Rada Programowa Studiów Executive Offshore Wind MBA składa się z wybitnych ekspertów i liderów sektora energetyki morskiej. Pierwsze spotkanie Rady Programowej odbędzie się 17 marca 2022. Inauguracja programu EOW MBA odbędzie się 25 marca 2022.

Wypowiedź Irene Rosberg po otrzymaniu tytułu: Top Women in Shipping - a Thank you note by Irene Rosberg - All About Shipping

Irene Rosberg jako członek Rady Programowej EOW MBA: The Blue MBA’s Irene Rosberg is appointed to the programme board of a new Polish-based Executive MBA in offshore wind energy - All About Shipping

O programie EOW MBA: O programie Executive Offshore Wind MBA | Uniwersytet Morski w Gdyni (umg.edu.pl)

CMEW UMG