Ośrodek Żeglarstwa i Sportów Wodnych zaprasza

Ośrodek Żeglarstwa i Sportów Wodnych zaprasza na weekendowo – wieczorowe szkolenia żeglarskie i motorowodne.

Szkolenia prowadzone w Ośrodku, są szkoleniami otwartymi, co oznacza, że mogą w nich uczestniczyć wszystkie zainteresowane osoby, natomiast dla studentów i pracowników Uniwersytetu Morskiego przewidziane są zniżki w opłatach.

Szkolenia prowadzone są przez bardzo doświadczonych instruktorów, w niewielkich, kameralnych grupach szkoleniowych.

Plany kursów układane są tak, aby umożliwić w nich udział osobom uczącym się i pracującym. Ponadto studenci i pracownicy Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, mogą uiścić opłatę za kurs w ratach.

Ze szczegółowym harmonogramem szkoleń można zapoznać się na stronie internetowej Ośrodka Żeglarstwa i Sportów Wodnych – link poniżej

Ośrodek Żeglarstwa i Sportów Wodnych - szkolenia

A.Szklarski