Otwarcie oficjalnego sklepiku z gadżetami UMG

Już w najbliższy czwartek, 8 grudnia 2022 roku o godz. 13.00, po zakończeniu uroczystego posiedzenia Senatu z okazji Święta Szkoły, Jego Magnificencja Rektor Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, prof. dr hab. inż. kpt. ż.w. Adam Weintrit dokona uroczystego otwarcia sklepiku "Kotwica".

Teraz każdy będzie mógł kupić oryginalny gadżet z logo Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. W ofercie znajdą się bluzy, koszulki polo, kubki termiczne, czapki, powerbanki, parasole i wiele innych. Gama produktów będzie rozszerzana, w sklepiku dostępne będą też publikacje Wydawnictwa UMG. W ciągu najbliższych tygodni uruchomiona zostanie również sprzedaż internetowa.

Oficjalny sklepik naszej Uczelni mieści się w budynku Wydziału Mechanicznego (budynek A, pomieszczenie A – 17, poziom 0).

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów, doktorantów, pracowników i sympatyków Uniwersytetu Morskiego w Gdyni na zakupy. Sklepik czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 13:00.

Kontakt:

sklepikatumg.edu.pl
tel. 58 558 66 87 (tel. czynny w godzinach pracy sklepiku)

B. Tobieński