Pierwszy kurs motorowodny w roku 2022

Ośrodek Żeglarstwa i Sportów Wodnych, zaprasza studentów i pracowników Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, na pierwszy w roku 2022 kurs na patent sternika motorowodnego.

Kurs dedykowany jest dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z motorowodniactwem oraz dla tych, którzy już pływają i chcą udoskonalić, bądź odświeżyć swoje umiejętności. W kursie mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły minimum 14 lat życia. Kurs kończy się egzaminem, a pozytywny wynik egzaminu skutkuje uzyskaniem patentu sternika motorowodnego, który uprania do:

• Prowadzenia jachtów motorowych, oraz skuterów wodnych, po wodach śródlądowych.
  • Prowadzenia jachtów motorowych o długości kadłuba do 12 m po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 Mm od brzegu, w porze dziennej.

Więcej informacji na temat szkolenia zamieszczono na stronie szkoleń Ośrodka Żeglarstwa i Sportów Wodnych.

A.Szklarski