PRS - Partnerem Executive Offshore Wind MBA

Trwa kwalifikacja do podyplomowych studiów Executive Offshore Wind MBA, prowadzonych przez Uniwersytet Morski w Gdyni. Partnerem programu został Polski Rejestr Statków S.A.

Polski Rejestr Statków (PRS) jest instytucją prowadzącą niezależną działalność rzeczoznawczą na rynku międzynarodowym. Oferta PRS obejmuje nadzory klasyfikacji i budowy, certyfikacje wyrobów i osób, certyfikację systemów zarządzania, rzeczoznawstwo, szkolenia oraz badania i rozwój.

Działalność PRS jest ukierunkowana na zapewnienie bezpieczeństwa życia ludzkiego i mienia na morzu i wodach śródlądowych, bezpieczeństwa obiektów budowlanych, sieci inżynierskich, instalacji i urządzeń przemysłowych, a także na ochronę środowiska naturalnego.

Zapraszamy do udziału w programie Executive Offshore Wind MBA. Pierwsze zajęcia zaplanowane są 25 marca 2022.

CMEW UMG