UMG zaprasza na Europejską Noc Muzeów

Uniwersytet Morski w Gdyni zaprasza na Europejską Noc Muzeów w murach Planetarium im. A. Ledóchowskiego w Gdyni. Kosmiczne pokazy rozpoczną się o godzinie 18:00 w sobotę 14 maja 2022 roku.

Nieboskłon kopuły gdyńskiego Planetarium rozbłyśnie konstelacjami gwiazd nie po raz pierwszy - w najbliższą sobotę z okazji Europejskiej Nocy Muzeów.

Pokazy będą realizowane co pół godziny, począwszy od godziny 18:00 (18:30, 19:00, 19:30). W każdym seansie może wziąć udział maksymalnie 30 osób. Gospodarzami wydarzenia będą studenci z koła naukowego „Nawigator” zrzeszonego przy Wydziale Nawigacyjnym Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.

Wstęp na pokazy jest bezpłatny. Wejście do Planetarium będzie otwarte od strony portu jachtowego.

Zapraszamy!

Załączniki: