Jubileusz 25-lecia współpracy szkół średnich z Wydziałem Mechanicznym UMG

Na zaproszenie Dziekana Wydziału Mechanicznego prof. dr. hab. inż. Andrzeja Miszczaka odbyło się w dniu 20.04.2023 spotkanie z okazji 25-lecia rozpoczęcia przez Katedrę Fizyki prowadzenia warsztatów edukacyjnych dla uczniów szkół średnich.

I Akademickie Liceum Ogólnokształcące obchodzące wraz z Katedrą Fizyki jubileusz 25-lecia współpracy reprezentowała Pani Dyrektor mgr Lidia Łączyńska. W spotkaniu uczestniczyli również dyrektorzy Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego mgr inż. Leszek Ciesielski i II Liceum Ogólnokształcącego mgr inż. Elżbieta Zaręba oraz nauczyciele uczący fizyki w tych szkołach. Gościem była mgr Maria Siemianowska (I LO) inicjatorka współpracy z Katedrą Fizyki.

Władze Uczelni reprezentował Prorektor ds. Kształcenia dr hab. Sambor Guze prof. UMG.

K. Boniewicz-Szmyt