Pracownicy UMG wyróżnieni przez IAMU

Podczas odbywającego się w Helsinkach w dniach 16-20 października 2023 roku zgromadzenia Annual General Assembly International Association of Maritime Universities IAMU AGA 2023 doceniono pracowników Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.

Dr hab. Adam Przybyłowski prof. UMG pełniący funkcję IAMU Contact Person z Katedry Transportu Wydziału Nawigacyjnego oraz dr inż. kpt. ż.w. Piotr Kopacz z Katedry Nawigacji Wydziału Nawigacyjnego, uhonorowani zostali dyplomami za wkład i zaangażowanie w procesie oceny i recenzji propozycji projektów w ramach konkursu na granty badawcze IAMU na rok 2024.

Dyplom dr. inż. kpt. ż.w. Piotrowi Kopaczowi wręczył JM Rektor UMG prof. dr hab. inż. kpt. ż. w. Adam Weintrit, pełniący funkcję Przewodniczącego IAMU oraz szefa Komitetu ds. Polityki i Planowania (Policy and Planning Committee).

B. Tobieński