Spotkanie opłatkowe Kół Naukowych

Wigilia Kół Naukowych

Od kilku lat w klubie Duszpasterstwa Ludzi Morza Centrum Stella Maris w Gdyni przy ul. Portowej 2 odbywa się Wigilia Kół Naukowych Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. W tym roku Duszpasterz Ludzi Morza Ojciec dr Edward Pracz zaprosił Koła Naukowe UMG na 11 grudnia 2023 roku.

W spotkaniu opłatkowym udział wzięli między innymi: Prorektor ds. Studenckich dr hab. inż. Mirosław Czechowski prof. UMG, reprezentant  Parlamentu Studentów Tobiasz Chęciński, Przewodnicząca Rady Kół Naukowych Natalia Winiarska, opiekunowie oraz członkowie Kół Naukowych.

Radosnej atmosferze towarzyszyło dzielenie się opłatkiem, składanie życzeń, wspólne śpiewanie kolęd i częstowanie się wigilijnymi potrawami. Goście spędzili miło czas, wspominając kończący się rok i kreśląc plany na Nowy Rok.

Wszystkim kołom naukowym, studentom oraz pracownikom Uczelni życzymy dalszych sukcesów oraz determinacji w realizacji objętych celów.
Niech w tym szczególnym czasie Świąt Bożego Narodzenia nie zabraknie radości, miłości i świętowania.
Niech ten czas zmotywuje nas do podejmowania kolejnych wyzwań, a także doda sił do zmagania się z trudami codziennego i akademickiego życia.

S. Skiba