Dzień Otwarty "Daru Młodzieży" w ramach obchodów Święta Morza 2024

W dniu 23 czerwca 2024 roku (niedziela) w godz. 10:00 - 18:00 w ramach obchodów Święta Morza serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty "Daru Młodzieży", naszej szkolnej, białej fregaty. Statek Uniwersytetu Morskiego w Gdyni zacumowany jest przy Nabrzeżu Pomorskim vis a vis Akwarium Gdyńskiego.

Studenci i pracownicy Uniwersytetu Morskiego w Gdyni przygotują również dodatkowe atrakcje w budynku Wydziału Nawigacyjnego /al. Jana Pawła II 3, Gdynia/. W godz. 10:00 – 16:00 serdecznie zapraszamy na:

• pokazy w Planetarium im. Antoniego Ledóchowskiego – seanse będą odbywać się co 30 minut,
  • zapoznanie się z działaniem symulatora radarowo-nawigacyjnego, na którym to studenci Wydziału Nawigacyjnego uczą się m.in. manewrowania statkiem.

Osoby chcące wziąć udział w pokazach w Planetarium i zwiedzaniu symulatora prosimy, by kierowały się do wejścia głównego budynku Wydziału Nawigacyjnego.

Serdecznie zapraszamy do udziału w obchodach Święta Morza! Szczegółowy harmonogram dostępny jest na stronie Gdyni.

B. von Schada Borzyszkowska