Gratulujemy przyjęcia na studia!

Wszystkim nowo przyjętym studentom gratulujemy przyjęcia w poczet studentów Uniwersytetu Morskiego w Gdyni i już dzisiaj serdecznie zapraszamy do udziału w Inauguracji roku akademickiego, która odbędzie się 5 października 2024 roku na Molo Południowym w Gdyni (miejsce cumowania żaglowca szkolnego „Dar Młodzieży”, vis a vis Akwarium Gdyńskiego).

Jeśli jeszcze przed rozpoczęciem studiów chcielibyście powtórzyć materiał z matematyki i fizyki, to zachęcamy do udziału w kursach dokształcających przygotowanych przez Wydział Mechaniczny. Zapisy na zajęcia trwają do dnia 2 września br. lub do wyczerpania limitu miejsc. Przyjmowane są drogą elektroniczną poprzez formularz.

Więcej informacji o kursach znajduje się na stronie: https://umg.edu.pl/aktualnosci/2024/kursy-z-matematyki-i-fizyki-dla-studentow-przyjetych-na-i-rok-studiow

Wszystkich zainteresowanych studiowaniem w murach naszej Uczelni zachęcamy do udziału w rekrutacji uzupełniającej, która zostanie uruchomiona w przypadku niewyczerpania ustalonego limitu miejsc.

Więcej informacji o rekrutacji uzupełniającej znajduje się na stronie.

Biuro Promocji i Komunikacji
29.07.2024