XVI Sopocki Piknik Naukowy "Ocean Zmian" 2024

Serdecznie zapraszamy dorosłych i dzieci do udziału w XVI edycji Sopockiego Pikniku Naukowego! W tym roku do wydarzenia przyłączy się również Uniwersytet Morski w Gdyni.

Ideą która nam przyświeca jest zapewnienie wszystkim gościom Pikniku dobrej zabawy przy nauce. Tutaj spotkacie specjalistów z różnych dziedzin i każdy, kto kieruje się ciekawością i troską o stan świata w przyszłości, będzie mógł zarówno poszerzyć wiedzę, jak i przedyskutować własne pomysły.

Na terenie Instytutu Oceanologii PAN staną namioty, w których przedstawiciele ponad 20 instytucji będą bawić i uczyć o środowisku morskim i relacjach jakie ludzkość ma z tym środowiskiem. Oprócz tego, w sali seminaryjnej Instytutu będą odbywały się prelekcje, a najmłodsi będą mogli wziąć udział w grach, konkursach i zajęciach warsztatowych.

Wstęp wolny!

Piknik 2024 odbędzie się w sobotę, 8 czerwca na terenie IO PAN w Sopocie przy ul. Powstańców Warszawy 55 w godzinach 10 – 16.

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziecie na stronie.

UMG Zespół ds Promocji

M. Zajk