Student Maritime Conference 2024

Student Maritime Conference 2024

Już 24 kwietnia 2024 roku rozpocznie się XIV edycja największej studenckiej konferencji logistycznej w Polsce - Student Maritime Conference! Organizatorem wydarzenia jest Koło Naukowe Transportu i Logistyki TRANSLOG działające przy Wydziale Zarządzania i Nauk o Jakości Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.

Konferencja odbędzie się w dniach 24-26 kwietnia 2024 roku w Auli im. T. Meissnera w budynku głównym Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. Temat przewodni tegorocznej konferencji to „We are… Mega Trends 2030 – Czy sektor TSL jest gotowy na zmiany?”

Celem tegorocznej edycji jest przybliżenie tematyki Mega Trendów. Każdy z trendów zaczyna się od słowa „We” – dlatego warto zadać sobie pytanie, jak MY możemy przygotować się na nadchodzące zmiany. Mega Trendy to odbywające się na dużą skalę i w długim horyzoncie czasowym zmiany środowiskowe i cywilizacyjne, które mają globalny charakter i nieunikniony wpływ na kształt naszej cywilizacji. Ich uwzględnienie jest istotne przy dokonywaniu długofalowych prognoz i strategii.

Wydarzenie będzie okazją do wysłuchania inspirujących prelekcji oraz wykładów przygotowanych przez ekspertów z sektora TSL i innych. W dzień konferencji odbędzie się też finał konkursu z nagrodami na najlepszy artykuł i poster naukowy. Wieczorem natomiast rozpocznie się część nieoficjalna - rejs promem Polferries do Szwecji i MEGA zabawa 2024 roku!

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2580394398792749/

             

 

Podmiot udostępniający: 

UM w Gdyni

Wytworzył informację:

K. Łangowska
22.04.2024