Koło Naukowe loGIStic podczas ONE Terminal RUN

25 czerwca członkowie Koła Naukowego loGIStic z Wydziału Nawigacyjnego Uniwersytetu Morskiego w Gdyni wzięli udział w III edycji ONE Terminal RUN, czyli biegu organizowanego na terenie terminala portowego GCT w Gdyni.

ONE Terminal RUN to coroczne wydarzenie, przyciągające zarówno profesjonalistów z branży logistycznej, jak i entuzjastów logistyki. Trasa biegu prowadziła przez różne sektory portowe, dając uczestnikom możliwość podziwiania imponującej infrastruktury i obserwowania z bliska skomplikowanych procesów logistycznych. To nie tylko sportowe wyzwanie, ale także wspaniała okazja do zgłębienia praktycznej strony logistyki portowej.

W biegu na jedną milę morską udział wzięły dwie członkinie Koła Naukowego loGIStic: Ewa Pasiut oraz Oliwia Struck.

Dystans pięciu kilometrów udało się pokonać pięciu osobom:  Natalia Bryła, Karolina Gronek, Martyna Neumann, Paweł Borowiec oraz Mateusz Galas. Wraz z nimi pobiegło również dwóch nauczycieli akademickich: mgr Oktawia Lewicka oraz dr inż. Mariusz Specht.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że zobaczymy się na kolejnej edycji ONE Terminal RUN!

UMG Zespół ds Promocji

M. Galas