Twórcy aplikacji DYLLI z wyróżnieniem w tegorocznej edycji Programu Mentoringowego Innovations Hub

Twórcy Aplikacji DYLLI mgr Weronika Ceynowa (aktualnie doktorantka w UMG) i mgr Piotr Wojtasik - absolwenci Wydziału Zarządzania i Nauk o Jakości, inż. Łukasz Ciskowski oraz dr hab. Adam Przybyłowski, prof. UMG z Katedry Transportu z Wydziału Nawigacyjnego odnieśli sukces w Programie Mentoringowym Fundacji Innovations Hub, uczestnicząc w ścieżce Innovative.IT. Program ten to przestrzeń, gdzie u boku najlepszych specjalistów z sektora MedTech lub GreenTech i IT młode zespoły mogą rozwijać swoje pomysły i rozwiązania o potencjale komercjalizacyjnym celem zdobycia kompetencji biznesowych niezbędnych do założenia start-upu - młodego przedsiębiorstwa.

Zespół z UMG w ramach programu otrzymał wsparcie dwóch doświadczonych mentorów: Sylwestra Winiarskiego z firmy InPost oraz Tomasza Koneckiego z firmy Closer2. Dodatkowo uczestniczył w sesji eksperckiej z Martą Zalewską Dyrektor z projektu InPost Green City. Te spotkania były dla naszych twórców kluczowe w budowaniu nowych kompetencji i opracowaniu profesjonalnych dokumentów tj. biznesplan, infografika i pitch deck niezbędnych na poszczególnych etapach konkursowych prezentacji aplikacji DYLLI oraz w ramach poszukiwania inwestorów.

Na gali finałowej Programu Mentoringowego Innovations Hub w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie w dniu 21 czerwca 2024 roku twórcy zaprezentowali przed gronem ekspertów aplikację DYLLI i zostali wyróżnieni, otrzymując voucher o wartości 10 000 EUR na usługi chmurowe od OVHcloud.

Aplikacja mobilna DYLLI to platforma łącząca przedsiębiorstwa HoReCa i handlu hurtowego z dostawcami umożliwiająca efektywne zarządzanie procesem zakupowym. Aplikacja DYLLI została zaprojektowana i opracowana, jak również uzyskała ochronę prawną w ramach realizacji pracy przedwdrożeniowej UMG-06 w programie „Inkubator Innowacyjności 4.0”, której kierownikiem był dr hab. Adam Przybyłowski, prof. UMG. Aplikacja DYLLI została odznaczona srebrnym medalem na prestiżowej Międzynarodowej Warszawskiej Wystawie Wynalazków IWIS, a teraz ponownie została istotnie doceniona przez grono biznesmenów jako rozwiązanie mające duży potencjał rynkowy. Zdobyta przez twórców nagroda w postaci vouchera na usługi chmurowe od OVHcloud pomoże zespołowi w skalowaniu infrastruktury i rozwoju innowacyjnej platformy.

Jak wskazywali organizatorzy tegorocznej edycji Programu Mentoringowego Innovations Hub, poziom prezentowanych innowacji był najwyższy w historii, stąd tym bardziej cieszy wyróżnienie w prestiżowym konkursie.

Sukces naszego zespołu i aplikacji DYLLI świadczy o kreatywności studentów  Uniwersytetu Morskiego w Gdyni do tworzenia innowacyjnych rozwiązań odpowiadających na potrzeby rynku, chęci podejmowana przez nich nowych wyzwań i dużym zaangażowaniu w podejmowane działania.

Gratulujemy sukcesu!

Zespół Centrum Transferu Technologii