Kucharz/steward na statku szkolnym "Horyzont II"

Stanowisko:

Kucharz/steward na statku szkolnym "Horyzont II"

Wymiar czasu pracy:

1 etat

Wymagania kwalifikacyjne:

- świadectwo kucharza okrętowego;

- doświadczenie na stanowisku kucharza okrętowego, stewarda;

- aktualne międzynarodowe morskie świadectwo zdrowia;

- świadectwo przeszkolenia w zakresie bezpieczeństwa (Basic safety certificate) oraz dla członków załóg z przydzielonymi obowiązkami w zakresie ochrony;

- książeczka sanitarno – epidemiologiczna.

Przewidywana data zatrudnienia:

05.06.2018 r., udział w rejsie na Spitsbergen

Dokumenty:

CV i list motywacyjny wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. 2016.922) należy składać na adres armatoratam.gdynia.pl w terminie do 31.05.2018 r. podając w tytule nazwę stanowiska.

Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów, że bez wyżej wymienionego oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych oferta pracy nie będzie rozpatrywana. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Załączniki:

UMG Dział Kadr i Płac