Trwa rekrutacja dodatkowa

Trwa rekrutacja na studia stacjonarne i niestacjonarne I oraz II stopnia na semestr letni w roku akademickim 2014/2015. Podczas rekrutacji na semestr letni kandydaci mogą składać aplikację na:

1. Wydział Elektryczny (rekrutacja została przedłużona do dnia 26.02.2015 r.):

• studia stacjonarne II stopnia na kierunku Elektrotechnika w specjalnościach:

- Elektroautomatyka,
- Komputerowe Systemy Sterowania.

- Elektronika i Automatyka Morska (nowa specjalność),
- Systemy Elektroniczne, Optoelektroniczne i Mikrofalowe (nowa specjalność).

2. Wydział Mechaniczny (rekrutacja została przedłużona do dnia 26.02.2015 r.):

- Eksploatacja Siłowni Okrętowych 2,
- Inżynieria Eksploatacji Instalacji,
- Technologia Remontów Urządzeń Okrętowych i Portowych.

4. Wydział Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa (rekrutacja została przedłużona do dnia 25.02.2015 r.)

• Studia niestacjonarne II stopnia na kierunku Towaroznawstwo w specjalnościach:

- Towaroznawstwo i Zarządzanie Jakością,
- Menedżer Produktu Kosmetycznego,
- Usługi Żywieniowe i Dietetyka.

Aby zostać studentem Akademii Morskiej w Gdyni należy zarejestrować się w Systemie Elektronicznej Rekrutacji, dokonać opłaty rekrutacyjnej i dostarczyć komplet wymaganych dokumentów do Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej.

Wszystkie osoby zainteresowane studiami w Akademii Morskiej w Gdyni zapraszamy do odwiedzin działu "Dla kandydatów" w którym znajdują się m.in. informacje na temat zasad rekrutacji, terminów i godzin przyjmowania dokumentówKomisje Rekrutacyjne z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące rekrutacji i oferty edukacyjnej.

Zostań studentem AMG i zdobądź zawód z przyszłością!

UMG Zespół ds Promocji

M.Bergańska