ONE OPEN DAY w Uniwersytecie Morskim

W dniu 26 listopada 2019 roku Uniwersytet Morski w Gdyni i firma Ocean Network Express Ltd., w ramach podpisanej umowy o współpracę, wspólnie zorganizowali dla studentów Uniwersytetu Morskiego w Gdyni wydarzenie pod nazwą „ONE OPEN DAY”, które odbyło się w Auli im. T. Meissnera w godzinach 11:00 – 13:00.

Podczas spotkania studenci mogli wysłuchać następujących prezentacji:

1. Historia transportu kontenerowego oraz prezentacja działalności Central Service Unit (CSU) - Reiner Zimbalski, CSU Director

2. Prezentacja zakresu działań dwóch głównych działów CSU:

  • Port Operations - Christian Goetz, Head of Port Operations
  • Equipment Planning - Remi Pak, Head of Equipment

3. Prezentacja działalności Oddziału w Gdyni – Andrzej Posłuszny, Sales Manager

Na koniec prezentacji Pani Ewa Cetner - Head of HR and GA w firmie Ocean Network Express Ltd. przeprowadziła mały quiz wśród studentów, w którym do wygrania były upominki od firmy ONE. Przedstawiła również ofertę staży i założenia konkursu na najlepszą pracę dyplomową.

Podczas wydarzenia głos zabrali również studenci z Koła Naukowego TRANSLOG działającego na Wydziale Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa, którzy zaprezentowali swoją działalność.

Przez cały czas trwania wydarzenia przed Aulą im. T. Meissnera  rozstawione było stoisko firmy Ocean Network Express Ltd., które cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród studentów Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.

Podmiot udostępniający: 

UMG Biuro ds. Marketingu​

Wytworzył informację:

M. Zajk
27.11.2019
Wprowadzenie:
M. Zajk 27.11.2019
Ostatnia modyfikacja:
i.wierzbowska 27.11.2019