Spotkanie z emerytowanymi pracownikami Uniwersytetu Morskiego

W piątek, 29 listopada 2019 r. odbyło się, już drugie w tym roku, spotkanie z emerytowanymi pracownikami Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. Licznie zgromadzonych seniorów przywitał JM Rektor prof. Janusz Zarębski. W spotkaniu uczestniczył również dr inż. Jacek Hałaczkiewicz - Przewodniczący Związku Zawodowego Pracowników UMG i Pan Marek Lubowiecki - Przewodniczący NSZZ "Solidarność".

Pan Rektor w swoim przemówieniu wspomniał o inicjatywach organizowanych przez Uniwersytet Morski w Gdyni, które skierowane są do emerytowanych pracowników Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. Wymienić wśród nich należy zajęcia gimnastyczne na zdrowy kręgosłup i nording walking. Pan Rektor zapowiedział kolejne spotkanie, które odbędzie się w styczniu 2020 roku.

Emerytowani pracownicy Uniwersytetu Morskiego w Gdyni otrzymali drobny upominek w postaci kalendarza ściennego z wizerunkiem Daru Młodzieży. Każda osoba obecna na spotkaniu mogła wziąć również udział w loterii, w której do wygrania były bony podarunkowe.

Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

Dziękujemy za tak liczny udział i do zobaczenia ponownie!

UMG Zespół ds Promocji

M. Zajk