Zapraszamy do udziału w Paradzie Niepodległości 2019

 

11 listopada 2019 - Parada Niepodległości

Przyłącz się do Uniwersytetu Morskiego w Gdyni!
 

11 listopada 2019 roku Gdynia tradycyjnie, bardzo uroczyście będzie świętować rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku. Jednym z głównych akcentów gdyńskich obchodów jest Parada Niepodległości. Rozpocznie się ona o godz. 12.00 i przejdzie trasą od Dworca Gdynia Główna, aż pod Pomnik Polski Morskiej na Skwerze Kościuszki, gdzie odbędą się oficjalne uroczystości z udziałem władz Miasta, dowództwa Marynarki Wojennej, delegacji organizacji społecznych. Jak co roku, również Uniwersytet Morski w Gdyni przyłączy się do świętowania.

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników oraz studentów i doktorantów wraz z rodzinami do udziału w Paradzie Niepodległości, która odbędzie się w dniu 11 listopada 2019 roku.  Wydarzenie rozpocznie się o godz. 12.00. Zbiórka dla studentów Uniwersytetu Morskiego w Gdyni została zaplanowana na godz.10:30 przy Dworcu Gdynia Główna (przy ul. Dworcowej, pod filarami). Do godz. 11:15 trwać będzie formowanie szyku UMG, aby następnie włączyć się do ogólnego szyku Parady. Będziemy przemieszczać się ul. Dworcową w kierunku ul. 10 Lutego w Gdyni. Pracownicy i doktoranci wraz z rodzinami proszeni są o przybycie o godz. 11:30. 

Zaprezentujmy godnie Uniwersytet Morski w Gdyni w dniu Święta Niepodległości!

Po Paradzie Niepodległości serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników oraz studentów i doktorantów do tradycyjnego, pamiątkowego zdjęcia. Każdy uczestnik przemarszu z ramienia Uniwersytetu Morskiego w Gdyni poczęstowany zostanie pysznym rogalem świętomarcińskim.

Szczegółowych informacji udziela Biuro ds. Marketingu Uniwersytetu Morskiego w Gdyni pod adresem e-mail: promocjaatumg.edu.pl lub numerem telefonu: 58 558 62 74.


Chcesz pomóc w organizacji przemarszu Uniwersytetu Morskiego w Gdyni?

Wszyscy studenci, którzy chcieliby podczas Parady Niepodległości nieść flagę, przebrać się w strój wilka morskiego lub strój z Daru Młodzieży proszeni są o kontakt do dnia 7 listopada 2019 roku pod adresem e-mail: promocjaatumg.edu.pl 


Próba generalna przed Paradą Niepodległości 

W dniu 8 listopada 2019 roku (piątek) o godz. 12:00 na parkingu wewnątrz kampusu UMG odbędzie się próba generalna dla studentów zgłoszonych przez Wydziały do udziału w Paradzie Niepodległości.

Prosimy o punktualność.


Przyłącz się do wydarzenia na Facebooku.

Zobacz, jak prezentowaliśmy się rok temu. 

Zapraszamy!

Podmiot udostępniający: 

UMG Biuro ds. Marketingu​

Wytworzył informację:

M. Zajk
04.11.2019
Wprowadzenie:
M. Zajk 04.11.2019
Ostatnia modyfikacja:
M. Zajk 12.11.2019