Konkurs na mikro-granty w ramach projektu Inkubator Innowacyjności 4.0

Już dziś (20.11.2020 r.) Zespół ds. Własności Intelektualnej i Komercjalizacji Badań uruchamia nabór na realizację prac przedwdrożeniowych do projektu Inkubator Innowacyjności 4.0!

 

Ruszają zgłoszenia w ramach I Etapu – Preselekcji stanowiącego odpowiedz na oczekiwania sprecyzowane przez Zespół ds. Własności Intelektualnej i Komercjalizacji Badań oraz wymagania programu Inkubator Innowacyjności 4.0 ustanowionego przez MNiSW. I Etap polega na zidentyfikowaniu potencjału dla  Prac przedwdrożeniowych, najlepiej wpisujących się w potrzeby programu pn. “Inkubator Innowacyjności 4.0”, w tym w szczególności, podniesienia gotowości technologicznej i dostosowania wyników do potrzeb zainteresowanego nabywcy.

I Etap naboru organizowany jest równolegle w ramach konsorcjum przez UMG i Politechnikę Śląską. Organizatorzy spośród zgłoszonych rozwiązań wybiorą prace przedwdrożeniowe mające na celu praktyczne zastosowanie wyników badań naukowych i prac rozwojowych w sferze gospodarczej lub społecznej.

Nabór jest prowadzony w systemie ciągłym do wyczerpania podwójnej wartości alokacji środków przeznaczonych na realizację prac przedwdrożeniowych projektu Inkubator Innowacyjności 4.0.

Zespół projektowy UMG w wyniku oceny wskaże tematy prac przedwdrożeniowych, które w najlepszy sposób wypełniają potrzeby projektu oraz są rekomendowane do udziału w ramach II Etapu.

Jeśli chcesz otrzymać mikro-grant oraz wsparcie w realizacji swojego innowacyjnego rozwiązania – złóż wniosek już teraz!

Szczegółowe informacje oraz niezbędna dokumentacja znajdują się na stronie Inkubator Innowacyjności 4.0 UMG.

Zapraszamy do współpracy!

Zespół ds. Własności Intelektualnej i Komercjalizacji Badań

 

 

Podmiot udostępniający: 

UMG Zespół ds. Własności Intelektualnej i Komercjalizacji Badań

Wytworzył informację:

A. Żuławska
20.11.2020
Wprowadzenie:
K.Okońska 20.11.2020
Ostatnia modyfikacja:
K.Okońska 20.11.2020