Rajd Rowerowy 100 km na 100 lat UMG

Rajd Rowerowy 100 km na 100 lat
Uniwersytetu Morskiego w Gdyni

Zapraszamy studentów, doktorantów i pracowników Uniwersytetu Morskiego w Gdyni do wzięcia udziału w rajdzie rowerowym 100 km na 100 lat!

Wyprawa rowerowa rozpocznie się na Molo Południowym w Gdyni, skąd uczestnicy zostaną przetransportowani wraz z rowerami statkiem Żeglugi Gdańskiej do Portu Morskiego w Jastarni. Po dotarciu na miejsce, uczestnicy podzieleni na dwie piętnastoosobowe grupy wraz z pojazdami technicznymi wyruszą w kierunku Gdyni zaplanowaną trasą. W trakcie wyprawy rowerowej planowany jest postój w Pucku – historycznym miejscu zaślubin Polski z morzem. Pod pomnikiem gen. Józefa Hallera zostaną złożone kwiaty. Po dotarciu na metę rajdu – na Kampus Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, dla wszystkich przewidziany jest poczęstunek, podczas którego wręczone zostaną pamiątkowe dyplomy z drobnymi upominkami. Udział w rajdzie jest bezpłatny.

• Istnieje możliwość wypożyczenia roweru.
  • Podczas wyprawy rowerowej obowiązkowy jest kask.
  • Zapisy w formie elektronicznej - liczba miejsc została wyczerpana.

Kręć kilometry razem z nami!

POD PATRONATEM HONOROWYM

PREZYDENTA MIASTA GDYNI

DR WOJCIECHA SZCZURKA

Partnerem wydarzenia jest Żegluga Gdańska.

Biuro ds. Marketingu
01.07.2020