Wyjazd integracyjny pracowników UMG

Kolejny wyjazd integracyjny dla pracowników Uniwersytetu Morskiego w Gdyni za nami!

W dniach 17-19 stycznia br., w hotelu „Adler Medical SPA” w Zgorzałe koło Sulęczyna, odbył się wyjazd integracyjny dla pracowników Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.

W wydarzeniu uczestniczyło 60 osób.

Podczas wyjazdu pracownicy mogli korzystać ze strefy SPA (basen, sauny) oraz strefy rozrywkowej (bowling, bilard, piłkarzyki, dart, ping-pong), która cieszyła się szczególnym zainteresowaniem w piątkowy wieczór.

Drugiego dnia, w sobotę, odbyła się przejażdżka wozami drabiniastymi zorganizowana przez Stajnię Cantharis. Większość uczestników czas wolny spędzało aktywnie – uprawiając jogging, spacerując po lesie lub morsując w pobliskim jeziorze. Fani relaksu korzystali ze strefy basenowej.

W sobotni wieczór odbyła się uroczysta kolacja z muzyką do tańca. Wszyscy wspólnie bawili się do samego końca.

Serdecznie dziękujemy za tak duże zainteresowanie wyjazdem oraz miłe słowa dotyczące organizacji wyjazdu.

UMG Biuro Rektora

M. Zaremska